Loading...

Jedlé vločky, 1g - Decora

bez lepku bez lepku
Jedlé vločky Decora. Balení 1g.
Skladem 4 ks
U vás pozítří 30.9.2026

105 Kč
10500 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Své dezerty můžete pozvednout, aby byly ještě slavnostnější a kouzelnější. Doporučujeme zvolit tyto nádherné jedlé kousky ve tvaru sněhových vloček. Dodají vašim sladkým pamlskům elegantní nádech. Pro ještě kouzelnější atmosféru posypte své výtvory touto pohádkovou směsí. Každé sousto se stane skutečnou explozí barev a chutí, která dokonale ohromí vaše hosty. Tyto jemné sněhové vločky z celulózy v mrazivé modré jsou ozdobou dortů, sušenek, dezertů a dokonce i koktejlů. Jednoduše je nasypte a vaše dezerty jsou připraveny na zimní říši divů! 6mm velké sněhové vločky jsou bezlepkové a vyrobené z přírodních materiálů, takže jsou ideální pro každého, kdo oceňuje kvalitní suroviny.

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 g

Složení produktu

zahušťovadlo: hydroxypropylmethylcelulóza; kokosový olej, barva: E133.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 815 kJ
Energetická hodnota kcal 194,7 kcal
Tuky 3 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 88 g
    - z toho cukry 0 g
Bílkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Itálie

Další informace

Barva modrá
Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Cukrové zdobení bílé sněhové vločky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení bílé sněhové vločky. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Papírové košíčky na muffiny Frozen 2 Ø5cm - Dekora

Papírové košíčky na muffiny s motivem Ledové království II. 25 ks v balení.

66 Kč

Skladem poslední 1 kus

Cukrové zdobení 12ks sněhové vločky - FunCakes

Cukrové zdobení sněhové vločky. V balení 12 ks.

94 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení bílé perleťové sněhové vločky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení bílé perleťové sněhové vločky. Balení 80 g.

76 Kč
95 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Ubrus na stůl 180x120cm Frozen - Procos

Plastový ubrus na stůl Frozen. Rozměry 180 x 120 cm.

129 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Jedlé konfety sněhové vločky 1g - PME

Jemné jedlé konfety ve tvaru sněhových vloček dodají vašim dezertům, dortům i cukroví kouzelný zim

111 Kč
11100 Kč / 100g

Skladem 5 ks